Výroba

Výroba

01

Výroba nábytku a zariadenia interiérov

Hlavnú časť produkcie firmy tvorí výroba nábytku: hotelového, kancelárskeho, zdravotníckeho, nábytku pre zariadenie obchodných prevádzok a predajní. Výraznú časť až 95 % produkcie tvorí export pre náročné trhy krajín ako sú Nemecko, Belgicko, Holansko, Rakúsko a Česko. Preto firma používa najmodernejšiu technológiu od firmy HOMAG a spolupracuje s významnými výrobcami veľkoplošných materiálov ako sú Egger, Kaindl, Thermopal, Formica, Wodego.

V súčasnej dobe priamo vo firme pracuje 40 zamestnancov, od technikov až po výrobných zamestnancov a ďaľších 52 zamestnancov pracuje v montáži. Obrat firmy dosiahol za posledné dva roky 3,85 mil. €.

Služby

Spoločnosť poskytuje zákazníkom komplexné služby od návrhu projektu až po jeho konečnú montáž u zákazníka.

K našim službám samozrejme patrí montáž interiéru na kľúč. Či sa už jedná o Vašu firmu, dom, hotel, predajňu , alebo o iné zariadenie, tieto Vám vieme komplexne zariadiť.

ZARIADENIE PREVÁDZOK
Naše služby poskytujeme aj zákazníkom ako napríklad veľkoobchodné prevádzky a iné predajné prevádzky. Tieto služby sa týkajú kompletného zariadenia interiéru aj kovovými regálmi, skladovými regálmi, prípadne kompletnou renováciu interiéru.

Ponuka služieb

Technológie

Naša spoločnosť disponuje kompletnou technológiou potrebnou na výrobu veľkých sérii nábytku z veľkoplošných dýhovaných, melamínových alebo striekaním upravených veľkoplošných materiálov. Táto technológia je výlučne od firmy Homag Group. Dôvodom pre toto rozhodnutie bola dlhodobá tradícia a svetová kvalita tejto značky.

Na obrábanie dielcov používame obrábacie centrum Ventura 20- štvorosé.

Na olepovanie a opracovanie hrán sa používa olepovačka Brandt, ktorá je schopná olepiť hranu širokú až 16 cm.

Pre kvalitný rez bez potreby ďalšej úpravy používame nárezové centrum Holzma HPP 350 s hydraulickým podávačom od firmy Bargstedt.

V oblasti vŕtania a frézovania dielcov sa využíva CNC vŕtačka od firmy Weeke BHX 055 optimat.

VYSOKÁ KVALITA
Celá táto technológia zaručuje vysokú kvalitu vyrábaných produktov a rýchlosť výroby od ktorej závisí dodávka Vami objednaných produktov.