Montáž

Montáž

01

Montáž nábytku

Naša firma vznikla v roku 1998. Hlavná činnosť firmy sú zariaďovacie, dokončovacie a drobné stavebné práce v interiéroch obchodných domoch, supermarketoch a iných predajniach. Firma pôsobí na území Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska ale máme bohaté skúsenosti s realizáciami rôznych predajní v Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Belgicku a Rumunsku.

Naši technici sú vyučení odborníci v odboroch zámočník, elektrikár, zvárač, stolár a sústružník. Firma disponuje nemecky a anglicky hovoriacimi pracovníkmi. Montážni pracovníci našej firmy sú pripravení do 24 hodín vycestovať a poskytnúť servis a inú montážnu činnosť kdekoľvek na Slovensku alebo v iných krajinách podľa potreby zákazníka. Vo firme pracuje 72 montážnych pracovníkov.

Referencie

Montáž nábytku a vnútorného vybavenia predajní
s.Oliver
Firma Pomas sa v rokoch 2006 až 2010 podieľala na montáži nových predajni s.Oliver a to v Poľsku, Maďarsku, Českej republike a Slovensku. Náplňou týchto montáži bolo montovanie všetkých výstavných panelov, políc a stojanov ďalej montáž kasového pultu, montáž prezliekacích kabín a iné práce spojené zo zariadením kompletného interiéru predajne. V roku 2010 sme sa podieľali na rekonštrukcii predajne v Bratislavskom AuParku a to pokládkou plávajúcej podlahy a prestavby výstavných panelov.

PULL&BEAR
Naša firma sa podieľala na montážach nových predajni, a to na Slovensku, Poľsku a Maďarsku. Náplňou týchto montáží bolo zariadiť predajne výstavnými pultmi, osvetleniami políc, prezliekacími kabínkami. Samostatnú časť montáže tvorila montáž výstavných podest do výkladu predajni.

TAKKO FASHION
V roku 2010 naša firma realizovala kompletné renovácie 82 filiálok na Slovensku, Čechách, Maďarsku, Litve a Estónsku. Renovácie sa týkali zmeny image filiálok, napr. výmena starého pokladničného pultu, pokládka novej plávajúcej podlahy, prestavba výstavných regálov, výmena prezliekacích kabínok, maliarske a elektrikárske práce.

Bershka
Pomas montážne zastrešoval predajne na Slovensku, Nemecku, Poľsku a Maďarsku. Hlavná časť týchto montáži bola zariadenie kompletného interiéru predajni ako aj doplnkové prace spojené s pokládkou plávajúcej podlahy a drobných sadrokartónových prác potrebných na dokončenie interiéru predajne. Tieto práce boli vykonávané v rokoch 2006 až 2009.

DM
Firma Pomas od roku 2004 v spolupráci s nemeckou firmou Siegel sa podieľala na výstavbe regálového systému siete predajní DM Drogerie. Naši montéri montovali aj všetky drevené a iné doplnky predajní. Podieľali sme sa na realizáciách na Slovensku a Rakúsku.
Montáž nábytku a vnútorného vybavenia predajní.

HORNBACH
Montáž kompletného regálového systému na nových filiálkach na Slovensku, Nemecku, Rakúsku, Rumunsku a Holandsku.

LIDL
Realizácia nových filiálok a prestavbová činnosť.

METRO
Montáž vstupného zariadenia a pokladničnej zóny.

INMOZA
• montáž nábytku a zariadenia predajní ERA Poľsko
• montáž vnútorného zariadenia Arena Plaza Budapešť

OKAY elektrospotrebiče
Realizácia regálového systému a servis vnútorného zariadenia.
Montáž veľkokapacitných stanov a párty stanov
Naša firma ma vyškolených odborníkov na stavbu stanov. A to ako veľkokapacitných pre technické účely tak aj párty stanov rôznej veľkosti. Túto službu sme vykonávali pre potreby rôznych firiem na Slovensku a Čechách.
Montáž nábytku a zariadenia interiéru hotelov

Hotel 25 Hours Viedeň
Montáž kompletného zariadenia nábytkom a interiérových doplnkov v 34 izbách.

Hotel Amano Berlín
Montáž nábytku a doplnkov na recepcii a vo vestibule, montáž zariadenia jedálne.

Nemocničný hotel Rotterdam
Montáž kompletného zariadenia nábytkom a doplnkov v 121 izbách, montáž 22 kuchynských liniek s príslušenstvom.

SAP Brussel
Montáž nábytku a interiérových doplnkov pre školiace stredisko.